Naše služby


Zabezpečujeme kompletný servis čistenia exteriérov a interiérov akéhokoľvek typu dopravného prostriedku. Čistíme, tepujeme a dezinfikujeme interiéry, zabezpečujeme hĺbkové čistenie
sedadiel, čistenie motorov, okien, odstraňovanie nepotrebných nálepiek, odstraňovanie mastnoty, prilepených žuvačiek, grafitov a pod.

Čistenie hrobov parou je ekologické, šetrné a dôkladné. Hroby, náhrobné kamene a pomníky vyčistíme od všetkých nečistôt.
Aj machov, lišajníkov, vosku, mastnoty a grafitov.

Čistenie gastro priestorov a zariadení. Naročné miesta pre dodržanie hygienyckých požiadaviek ideálne zvláda parné čistenie bez použitia chemických prípravkov.
Kuchyne, hrnce, kotle, varne, sklady potravín, nielen vyčistíme ale aj dezinfikujeme.

V predškolských zariadeniach alebo zdravotnických zariadeniach, prípadne inych socialnych zariadeniach dokonale vyčistíme a dezinfikujeme matrace a priestory.
A to všetko bez použitia zdraviu nebezpečnej chemie.

Hĺbkovo čistíme matrace, čalúnenie a koberce, nechemicky dezinfikujeme, odstraňujeme zápachy, čistíme sauny, bazény a pod.
Hotely, penzióny, wellness, a ine ubytovacie zariadenia zbavíme zápachu a nečistôt

Fasády a budovy.Používané technológie a zručnosti nám umožňujú okrem prevádzkovania mobilnej autoumyvárne poskytovať aj ďalšie služby.
Horúca para kvalitne čistí a dezinfikuje akékoľvek povrchy a priestory bez použitia škodlivých chemikálií, len s využitím pary.